Uzm. Dr. Kadir MUTLU

İzmir’de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Kadir MUTLU’da bizi tercih etmiş ve web sitesi tarafımızdan dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır. Web Site WordPress alt yapısı ile hazırlanmış, Kurumsal Template kullanılmıştır.

Siteye ayrıca SEO çalışması yapılmış ve arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir. Sitede SSL Güvenlik Sertifikası yüklü olup Google tarafınca güvenli siteler arasına katılmıştır.

Müşterimize ayrıca Sosyal Medya ve Google ADS Reklam hizmetleri verilmektedir.

Uzman Doktor Kadir MUTLU bey Menderes Mahallesi Seyfi Demirsoy Caddesi No:15 A/B Buca-İZMİR adresindeki özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ

Doç. Dr. Esin KASAP Jinekoloji Uzmanı

İzmir’de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Esin KASAP hanımefendi’de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızdan dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır. Web sitesi wordpress alt yapısı ile hazırlanmış Sağlık Teması kullanılmıştır.

Siteye ayrıca SEO çalışması yapılmış ve arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir. Sitede SSL Güvenlik Sertifikası yüklü olup Google tarafınca güvenli siteler arasına katılmıştır.

Web sitesinin doktor hanıma hayırlı olmasını dileriz.

WEB SİTESİ

Doç. Dr. Mine GENÇ Jinekoloji Uzmanı

İzmir’de kendi özel Muayenehanesinde Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak hastalarına hizmet veren Doç. Dr. Mine GENÇ e ait kurumsal web sitesi tarafımızca yapılmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Web sitesinde Ön SEO çalışması yapılmış ve Yoast Seo eklentisi ile seosu güçlendirilerek arama motorları, Google, Yandex, Bing’e eklenerek site tanıtılmış.

Web Sitesine 128 BIT SSL Güvenlik Sertifikası yüklenmiş güvenli siteler arasında Google ve diğer arama motorları optimizasyonu yapılmıştır.

WEB SİTESİ

İzmir Sünnet Kliniği

İzmir Bayraklı İlçesinde, Op. Dr. Yusuf DEMİRCAN ve Op. Dr. Melih YILDIZ ın birlikte işlettikleri İzmir Sünnet Kliniği için yapılmıştır.

WordPress alt yapısı ile yapılmış site 2018 yılında kurulmuş olup, google aramalarda 1. Sayfa 1. Sırada yer almaktadır. Web sitesi wordpress alt yapısı ile yapılmış ve ön seo çalışması yapılarak arama motorlarına tanıtılmıştır.

Klinik İzmir Bayraklı ilçesinde hizmet vermektedir. Siteye 128 BIT SSL Güvenlik Sertifikası yüklenmiştir. Her sene yıllık bakım çalışmaları ve güncellemeleri tarafımızca yapılmaktadır.

WEB SİTESİ

HOMEOPATİ TÜRKİYE

Almanya doğumlu Homeopat Hekim Rita KAYA ya ait yaptığımız web sitesi wordpress alt yapısı ile yapılmıştır.

Homeoat Rita Berta KAYA İzmir Merkez olmak üzere ülke genelinde ve yurt dışında Homeopati üzerine eğitim ve seminerler vermektedir.

Web sitesine SEO çalışması yapılmıştır. SSL Sertifikası ile güvenli siteler arasında yayın hayatına başlamıştır. Web sitesi için sosyal medya reklam hizmetleri, günlük blog yazıları, internet reklamcılığı hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca Youtube Sayfasının yönetimi de Yağmur Web Tasarım Ajansımızca gerçekleştirilmektedir.

WEB SİTESİ

Sohbet
Merhabalar, size yardımcı olabilirmiyiz?
Hemen Teklif Alın