Dönmezler Pazarlama

İzmir Merkezli bir kuruluş olan Dönmezler Pazarlama firmasının e-ticaret sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış ve yayın hayatına başlamıştır. Opencart Alt yapısı ile hazırlanan web sitesinde profesyonel template kullanılmış ve Lokal seo çalışması yapılmıştır.

Web sitesine 128 BIT SSL Sertifikası yüklenmiş güvenli alışverişe hazır hale getirilmiştir. Kredi kartı ile alışveriş yapılabilmesi için Shopier entegrasyonu yapılmıştır.

Web sitesinin haftalık yedeklemeleri ve güncellemeleri tarafımızdan yapılmakta ve google ads reklam hizmetleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

WEB SİTESİ

HASIR SEPET LTD. ŞTİ.

İşletme istanbul’da hasır sepet imalatı yapmakta ve ürünlerini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır. Web sitesi e-ticaret sitesi olarak kurulmuştur. WordPress ve Woocommerce E-ticaret modülüyle desteklenerek web sitesi yapılmıştır. Site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir. Sitenin haftalık bakım ve yedekleme hizmetleri tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca siteye SEO çalışması yapılmıştır. Google 1. Sayfa 1. sırada yer almaktadır.

WEB SİTESİ

PAŞANIN ÇİFTLİĞİ PAŞA OĞULLARI

Paşanın Çiftliği İşletmesi Balıkesir Manyas’ta süt ve süt ürünleri mağazası olarak gıda sektörü üzerine faaliyet göstermektedir.

WordPress ve Woocommerce E-ticaret modülüyle desteklenerek web sitesi yapılmıştır. Site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir. Web sitesi için sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ve Google Ads İnternet Reklam hizmeti verilmektedir.

WEB SİTESİ

Sohbet
Merhabalar, size yardımcı olabilirmiyiz?
Hemen Teklif Alın