Konak Su Tesisatçısı

Konak Su Tesisatçısı firması, İzmir Buca ve Konak ilçelerinde su tesisat hizmetleri veren bir kurumsal firma olup, web sitesi tarafımızca tasarlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Konak Su Tesisatçısı firması İzmir Konak İlçesi Turgut Reis Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:312 adresinde faaliyet göstermekte olup, Konak Merkez Mahalleleri ve Buca İlçesinin mahallelerinde hizmet vermektedir.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefonlara ve tabletlere uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca Google Ads reklam hizmeti verilmektedir.

WEB SİTESİ

NG Consult Dedektiflik

NG Consult Dedektiflik ve Güvenlik Danışmanlığı Firması Emekli Emniyet Müdürü Nuri GÜNER önderliğinde kurulmuş ve Güvenlik Danışmanlığı yanı sıra Dedektiflik hizmetleri sunmaktadır.

Firma Merkezi İzmir olup, ülke genelinde ve yurt dışında faaliyetlerini yürütmektedir. Firmanın web tasarımı Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Web site wordpress alt yapısı ile hazırlanmış, profesyonel template ile desteklenmiş ve web sitesinde Lokal ve Yerel Seo çalışması yapılarak Arama Motorlarına optimizasyon işlemi gerçekleştirilmiştir.

Web sitesinin firmaya hayırlı olmasını dileriz.

WEB SİTESİ

Çetin Rezidans Otel

Manisa Alaşehir İlçe Merkezinde faaliyet gösteren Çetin Rezidans Otel‘de bizi tercih etmiş ve web sitesi ajansımızca dizayn edilerek site yayına başlatılmıştır.

Web sitesi için ön SEO çalışması yapılmış ve Google Ads reklam hesabı da profesyonelce düzenlenmiştir. Web sitesi PHP kodlaması ile özel olarak hazırlanmış, Rezervasyon Modülü eklenmiş ve online rezervasyonları anlık yapılabilmektedir.

Turizm haberlerini paylaşılması amacıyla siteye haber-blog modülü eklenmiştir. Yağmur Web Tasarım Ajansı olarak değerli Müşterimiz Çetin Rezidans Otel işletmesine hayırlı işler dileriz.

WEB SİTESİ

İzmir Hurda

İzmir Hurda ve Geri Dönüşüm firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

Firma İnönü Mah. 677 Sok. No:8 Buca-İZMİR adresinde yaklaşık olarak 15 yıldır hurda ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. Her nev-i hurdaları yerinde ve işyerinde değerinde satın almakta, bunun yanında bina yıkım, inşaat yıkım, avm yıkım hizmetleri de vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca sosyal medya hesap yönetim ve Google Ads Reklam hizmetleri de verilmektedir.

WEB SİTESİ

Ozbosan Automatic Door

Memleketimizin Yerli ve Milli üretici ve ithalatçı firmalarından Otomatik Kepenk Sistemleri imalatı yapan Özbosan Ltd Şti’nin Katar ülkesi için planladığı İngilizce ve Arapça dilinde hazırlanan www.ozbosan.qa web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış ve Seo Optimizasyonu Katar Ülkesi için optimize edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Web sitesi WordPress alt yapısı ve profesyonel template ile desteklenerek dizayn edilmiş, Yoast Seo eklentisi ile seo alt yapısı güçlendirilmiştir. Firmaya Google Ads reklam hizmeti ayrıca verilmektedir.

Özbosan Ltd. Şti fabrikasına yeni web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı müşteriler, hayırlı işler dileriz.

WEB SİTESİ

Tekno-M

Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi No:911/A Göztepe-Konak’ta faaliyet gösteren Tekno-M Cep Telefonu Teknik Servis firması da bizi tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Tekno-M firması cep telefonu teknik servis hizmetleri ve cep telefon mağazası hizmetleri sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el cep telefon alım ve satış işlemleri, tüm marka ve model cep telefonlarının, ekran değişimi, batarya değişimi, kamera tamiri, sıvı temas arızaları, şarj soket değişimi, hoparlör değişimi ve bir çok teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Web site, wordpress alt yapısı ve profesyonel template ( Tema ) ile desteklenerek dizayn edilmiş, Yoast Seo eklentisi ile seo alt yapısı güçlendirilmiştir. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri ayrıca verilmektedir.

Tekno-M Firmasına web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı müşteriler, hayırlı işler dileriz.

WEB SİTESİ

Aytekin Oto Lastik

Manisa Alaşehir Ilıca Mahallesi Denizli Yolu Caddesi No:210 sayılı adreste faaliyet gösteren Aytekin Oto Lastik Tamir ve Bakım işletmesi de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Aytekin Oto Lastik firması, otomobil lastik tamiri, kamyonet lastik tamiri, kamyon lastik tamiri, tır lastik tamiri, otobüs lastik tamiri hizmetleri vermekte, ayrıca lastik sorunları yüzünden yolda kalan müşterilerine yol lastik yardımı hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın web sitesi wordpress alt yapısı ve profesyonel tema ile desteklenerek dizayn edilmiş, ayrıca Yoast Seo eklentisi kurulmuş ve seo çalışması yapılarak Arama Motorlarına kaydı yapılmıştır. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri de sunulmaktadır.

Aytekin oto lastik firmasına yeni web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle hayırlı müşteriler dileriz.

WEB SİTESİ

DESİBEL AKUSTİK

Desibel Akustik firması ses yalıtım işleri yapan bir akustik firması olup, tüm Türkiye’de ses yalıtım ve akustik hizmetleri ve ses yalıtım ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Firma ofis ses yalıtımı, konferans salonu ses yalıtımı, sinema salonları ve home sinema ses yalıtımlarını yapmakta ve ses yalıtım ürünlerini pazarlamaktadır. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış, siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır. Siteye 256 BIT SSL sertifikası yüklenmiştir.

Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup ayrıca sosyal medya hesap yönetim hizmeti, e-ticaret hizmeti, Google Ads reklam hizmetleri verilmektedir.

WEB SİTESİ

ALTAY HURDACILIK

Altay Hurdacılık firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

Altay hurdacılık firması İzmir Gaziemir İlçesi Emrez Mahallesinde yaklaşık olarak 15 yıldır hurda ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. Her nev-i hurdaları yerinde ve işyerinde değerinde satın almakta, bunun yanında bina yıkım hizmetleri de vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Firma ikinci el beyaz eşya ve benzeri ürünlerin satışını yapacağından siteye e-ticaret modülü de eklenmiştir. Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca sosyal medya hesap yönetim ve Google Ads Reklam hizmetleri de verilmektedir.

WEB SİTESİ

HELVACI DÖVİZ

Helvacı Döviz ve Altın Yetkili Müessese Anonim Şirketi’de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiştir. Web sitesi yayın hayatına başlamıştır.

Helvacı Döviz A.Ş İzmir Karabağlar Yeşillik Caddesi No: 408 sayılı adreste faaliyet göstermektedir.

Güçlü sermayesi ile kurulduğu günden itibaren en uygun fiyat ve kalite politikasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İşlemlerde doğru ve uygun fiyat, yüksek kalite ve işlem hızı, döviz yatırımlarınız için özel kur ve diğer tüm hizmetlerden yararlanabilmek için kendileri ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

WEB SİTESİ

AEGEAN ANTIQUE MARBLE

Ege Antik Mermer Firması İzmir Merkezde Mermer toptancısı ve ihracaatçısı olarak hizmet vermektedir. 26 kadar ülkeye ihracat yaptığından web sitesi İngilizce dilinde dizayn edilmiştir. WordPress alt yapısı ile dizayn edilen site mobil uyumlu olup tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır. Siteye SSL sertifikası yüklenmiştir.

2014 Yılında ilk tasarımı ile yayın hayatına başlayan web sitesi günümüz teknolojisine uygun tasarımlar ile bir kaç kez güncellenmiş ve tüm bakım çalışmaları tarafımızca yapılmaktadır.

Sitede SEO çalışması yapılmış ve sosyal medya reklam ve tanıtım hizmeti verilmektedir.

WEB SİTESİ

Sohbet
Merhabalar, size yardımcı olabilirmiyiz?
Hemen Teklif Alın