Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetiyoruz…

Hizmet Açıklaması
* Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Yağmur Web Tasarım Ajansımızca Sosyal Medya, ” Facebook Sayfa, İnstagram Sayfası, Twitter Hesabında size ait içerikler Profesyonel şekilde düzenlenir, en etkili olabilecek hale getirildikten sonra paylaşımlar yapılır. Kendi sayfalarımızca da paylaşımlarınız desteklenir ve daha etkili hale getirilir. Paylaşımlar sonrası paylaşım altına gelen mesajlara sizin adınıza yorum yapılır.
* Hizmet 30 Günlüktür
* Hizmet süresi boyunca toplam 10 Adet Paylaşım yapılır, 5 tane de hizmetinizle alakalı özgün makale hazırlanarak web sitelerinizde blog sekmesi altında paylaşımlar yapılır.
* Hizmet Bedeli Aylık Basit Plan 2,250₺, Standart Plan 3000₺, Profesyonel Plan 4,000₺ KDV dahil olarak ücretlendirilir.
* Süre bitiminde hizmete devam etmek isteyen müşterilerimiz ayrıca faturalandırılır.
NOT: Sosyal Medya Hesaplarınızdan vermek istediğiniz reklam ücreti ayrıca alınır, hizmetimizi reklam hizmetleri kapsamamaktadır.

Web Site Bakım Hizmeti

Gerek biz yapmış olalım, gerekse başka bir firmaya yaptırmış olduğunuz web sitelerinizin gelişen teknolojiye göre, bakım ve yedekleme çalışmalarını yapıyor, gerek görülmesi ve sizlerin de istemesi halinde link kaybı olmadan yeni tasarımlar ile güncelliyoruz.

Haftalık yedekleme, mail kutusunun temizliği gibi bakım hizmetlerini günlük planlar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Kendi yapmış olduğumuz tüm web sitelerinin haftalık yedekleme, yeni güncellenen eklentilerin güncellenmesi işlemlerini günlük olarak gerçekleştirmekteyiz.

Sohbet
Merhabalar, size yardımcı olabilirmiyiz?
Hemen Teklif Alın